מאמרים:

פוטרתם שלא כדין?
הריעו תנאי העסקתכם?

 חייגו אלינו או מלאו פרטיכם
בטופס ונחזור בהקדם:

עו"ד לדיני עבודה בת"א

בישראל קיימת שורה ארוכה של חוקים ודיני עבודה אשר נועדו לטובת העובדים וגם למעסיקים, זאת על מנת שיהיה סדר בכל נושא העבודה ולא ייווצר מצב של איש הישר בעיניו יעשה.
אחד הנושאים החשובים ביותר זהו הנושא של מתן פיצויים בעת פיטורין. במאמר זה ננסה לבדוק מעט את הנושא של פיצויים. איך מחשבים אותם? מה התנאים לקבלת פיצויים? מתי מקבל העובד המפוטר את הפיצויים ומה אפשר לעשות כאשר המעסיק מנסה להתחמק מחובתו?
 
למה משלמים פיצויים?
ראשית נידרש לשאלה הבסיסית. למה בעצם צריך לשלם פיצויי פיטורין. הנושא של הפיצויים נועד על מנת שהיד של המעסיק לא תהיה קלה מידי על הדק הפיטורין. היות והוא יודע שתהליך כזה עשוי לעלות לו ביוקר, הוא יחשוב היטב בטרם יפנה להליך כזה. מלבד זאת נועד הדבר עבור העובד המפוטר, על מנת שיוכל להסתדר מהבחינה הכלכלית עד שימצא מקור פרנסה אחר.
פיצויי הפיטורין תורמים גם לקשר של העובד למקום העובדה, היות והוא יודע כי במקרה והוא יתפטר מתוך רצונן חופשי הרי שהוא עשוי לאבד אתת הזכויות לקבלת דמי הפיצויים.
עו"ד לדיני עבודה בת"א, תמיד יוכל ללוות את התהליך בכדי לסייע לכל אחד מהצדדים.
  
איך מחשבים את דמי הפיצויים?
עו"ד לדיני עבודה בת"א הוא הכתובת לצורך בירור יסודי של הנושא. באופן כללי מחושבים הפיצויים בהתאם למשכורת האחרונה כפול שנות העובדה של העובד במקום.
לא תמיד זה יהיה כל כך ברור. כמו במקרים של עובדים בשכר שעתי או עובדים שמקבלים עמלות כמו גם עובדים ששכרם הופחת במהלך שנות העסקה שלהם או כאלה שעברו ממשרה מלאה למשרה חלקית. את כל הנושאים האלה יש לברר מול עו"ד לדיני עבודה בת"א.
 
המעסיק מתחמק. מה עושים?
כאשר המעסיק מתחמק מחובתו החוקית באמצעות תואנות שונות, יש לפנות אל עו"ד לדיני עבודה בתל אביב. כי רק עו"ד אשר מתמצא בכל החוקים הללו יוכל לסייע בעניין.
 
עו"ד גדי גור - עו"ד לדיני עבודה בת"א. הכתובת לכל נושא בדיני עבודה
זקוקים לשירות של עו"ד לעינייני עבודה?
 
עו"ד לדיני עבודה בתל אביב – זה עו"ד גדי גור!
 
 

טלפון
072-33-80-571
כתובת
רחוב שאול המלך 8, תל אביב
(בית אמות המשפט)

 

פוטרתם שלא כדין?
הריעו תנאי העסקתכם?
 חייגו 072-33-80-571 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
טלפון
072-33-80-571
כתובת
רחוב שאול המלך 8, תל אביב
(בית אמות המשפט)
פוטרתם שלא כדין? הריעו תנאי העסקתכם?
 חייגו 072-33-80-571 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם: