מאמרים:

פוטרתם שלא כדין?
הריעו תנאי העסקתכם?

 חייגו אלינו או מלאו פרטיכם
בטופס ונחזור בהקדם:

ייצוג עובדים בשימועים

עולם העבודה הוא לא תמיד ורוד. לעיתים הוא קשה מאוד ואפילו אכזרי. ישנם מקומות עבודה אשר בהם לא קל לשרוד, במיוחד כאשר ישנם מועמדים מוכשרים יותר, צעירים יותר או מוצלחים יותר. כאשר העובד מוצא את עצמו מוזמן לשימוע, מומלץ מאוד שייעזר בשירותיו של עורך דין מקצועי אשר מציע בדיוק את השירות הזה של ייצוג עובדים בשימועים. זאת על מנת שיסייע לו בכל מה שקשור להכנה לשימוע, הגשת תביעה במקרה והפיטורין אינם כדין, חישוב הזכויות ועוד.

ייצוג עובדים בשימועים – זה לא מותרות
עובדים רבים סבורים כי חבל לבזבז משאבים כאשר מדובר בסך הכול בתהליך השימוע. נדמה להם כי הם יצליחו לייצג את עצמם היטב והליווי המקצועי לא יעלה ולא יוריד. האמת היא שבמקרים רבים, העובד נאלם דום בעת השימוע והוא אינו מצליח להשמיע את טענותיו, צודקות ככל שיהיו. בדיוק לכן, ממש לא כדאי לוותר על שירות של ייצוג עובדים בשימועים ובמקרה הצורך גם ייצוג עובדים במשרד הכלכלה ועד לייצוג עובדים בבית דין לעבודה, זאת על מנת שניתן יהיה למצות את מלוא ההטבות, הזכויות או הפיצויים המגיעים לעובד במקרה זה, כדין.

הליווי המקצועי שמונע פיטורין
ישנם מקרים אשר בהם הליווי המקצועי המציע את השירות של ייצוג מעסיקים בבתי הדין לעבודה כמו גם ייצוג עובדים בשימועים עשוי למנוע פיטורין שלא כדין.
כך לדוגמא, כאשר מדובר במקרה של זימון לשימוע של עובדת בזמן היריון, ניתן באמצעות פנייה אל עורך דין לענייני עבודה להוביל לביטול השימוע. ישנם מקרים נוספים אשר בהם ניתן להאריך את תקופת עבודתו של עובד אשר כבר מועמד לפיטורין כאשר עורך הדין יצביע על סיבות ועל שיקולים להעדיף את המשך ההעסקה של העובד על פני כל אופציה אחרת של עובדים אחרים.
עו"ד גדי גור מציע את הליווי המושלם לעובדים ולמעסיקים. כולל ליווי וייצוג בשימוע, ייצוג עובדים במשרד הכלכלה, ייצוג עובדים בבית דין לעבודה ועוד.
עו"ד גדי גור, הכתובת הטובה ביותר לכל מי שרוצה למצות את זכויותיו המלאות בעבודה. מיועד הן לעובדים והן למעסיקים.
 

טלפון
072-33-80-571
כתובת
רחוב שאול המלך 8, תל אביב
(בית אמות המשפט)

 

פוטרתם שלא כדין?
הריעו תנאי העסקתכם?
 חייגו 072-33-80-571 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
טלפון
072-33-80-571
כתובת
רחוב שאול המלך 8, תל אביב
(בית אמות המשפט)
פוטרתם שלא כדין? הריעו תנאי העסקתכם?
 חייגו 072-33-80-571 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם: