פוטרתם שלא כדין?
הריעו תנאי העסקתכם?

 חייגו אלינו או מלאו פרטיכם
בטופס ונחזור בהקדם:

דיני עבודה

מקום העבודה, הוא הזירה בה רובנו מבלים בערך שליש מחיינו הבוגרים. במקום העבודה יש חיכוכים וסכסוכים ורבים מהם הם תולדה של ניגוד האינטרסים המובנה שקיים הרבה פעמים בין 'עובד' ל'מעביד'.

השאיפה, כמובן, היא שמקום עבודה יתנהל בסינרגיה או WIN WIN, למרבה הצער המציאות לא תמיד מתנהלת ככה. הסיטואציה הזו לא נעלמה מעיני הכנסת (וכל רשות מחוקקת אחרת בעולם) שחוקקה את 'דיני העבודה' שנותנים מסגרת משפטית לפתור סכסוכים מסוג זה.

עורך דין שמתמחה בתחום צריך, לצד הפגנת בקיאות בדיני העבודה והיכרות עמוקה של פסיקות ותקדימים, לדעת לגלות רגישות ואמפתיה. מצב בו סכסוך בעבודה מתפתח לסכסוך משפטי הוא סיטואציה מלחיצה ומורכבת לגבי כל הנוגעים בדבר.

המעסיקים מתוקף הגדרתם כ'בעלי הבית' יכולים להפעיל על העובדים לחצים כלכליים ופסיכולוגיים. לעיתים, נתקלים במצבים הפוכים בו העובדים צוברים מספיק מעמד וכוח בארגון ומפעילים לחץ לא הוגן על המעסיק.

תחום דיני העבודה עוסק ומגדיר את מערכת היחסים בין העובד למעסיק.
 
החוק מפרט את זכויות וחובות היסוד של כל אחד המצדדים במגוון תחומים מסוגיות של שכר, ימי חופשה, עילות לפיטורין ועד לזכות להתאגדות במקום עבודה.

משרד עורכי דין שמתמחה בדיני עבודה
עיסוק בדיני עבודה מהווה היום פלח משמעותי ב'משפט אזרחי' ודורש התמחות מיוחדת.

אנחנו ב'משרד עורכי הדין גדי גור', מתמחים בדיני עבודה ומייצגים עובדים ומעסיקים כאחד. המקרים בהם אנחנו מטפלים כוללים, בין היתר, סוגיות של פיטורין, תנאי עבודה ושכר, הטרדות במקום העבודה ועוד.

ליווי לאורך כל הדרך
הסיוע שאנחנו מעניקים ללקוחותינו נוגע לכל שלב בתהליך, מייצוג במשא ומתן ועריכת חוזי העסקה, דרך ייצוג הצדדים בהליכי שימוע וגישור סכסוכים ועד הגשת תביעות, צווי מניעה וליטיגציה בבית המשפט.

כל העבודה מוכוונת בהתאם לתוצאה הטובה ביותר שמוגדרת על ידי הלקוח, בדיסקרטיות מלאה ובנאמנות מוחלטת. הניסיון העשיר שצברנו בניהול הליכים משפטיים בדיני עבודה מקנה לנו מוניטין כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים את התחום בישראל.
 

הצוות שלנו כולל שורה של עורכי דין מומחים מהמעלה הראשונה ובמקרה הצורך אנחנו נוהגים להיעזר בשירותים של מומחים מתחומים חיצוניים כמו רואי חשבון, כלכלנים וחוקרים.

אתם מוזמנים להגיע לפגישת ייעוץ ראשונית במשרדנו בבית אמות משפט בתל אביב.

טלפון
072-33-80-571
כתובת
רחוב שאול המלך 8, תל אביב
(בית אמות המשפט)

 

פוטרתם שלא כדין?
הריעו תנאי העסקתכם?
 חייגו 072-33-80-571 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
טלפון
072-33-80-571
כתובת
רחוב שאול המלך 8, תל אביב
(בית אמות המשפט)
פוטרתם שלא כדין? הריעו תנאי העסקתכם?
 חייגו 072-33-80-571 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם: